Dacia InNature

Camping príslušenstva

Jogger

b53270c587.webp
156ce7f2e2.webp

CAMPING BOX

Camping box radu príslušenstva Dacia InNature, ktorý sa jednoducho inštaluje a odstraňuje. Preglejková krabica do batožinového priestoru v 5 miestnej konfigurácii (sedadlá 3. radu odstránené). Upevnenie za pomoci úchytiek v batožinovom priestore. Vnútorný objem boxu 220 litrov. Box je možné rozložiť za menej ako 2 minúty na rám postele pre dve osoby.

acf67d83b3.webp

MATRAC

Skladacie matrace radu príslušenstva Dacia InNature je dokonalým doplnkom vášho camping boxu. Za necelé 2 minuty je možné box s týmto matracom rozložiť na dvojlôžko: šírka 130 cm pri zadných dverách a 100 cm v batožinovom priestore, dĺžka 190 cm.

13b045f9bb.webp

ZATEMŇOVACIE ROLETY

Vyspite sa dobre vo svojom vozidle Dacia Jogger, chránení pred vonkajším svetlom a zvedavými očami. Táto sada nepriehľadných zatemňovacích roliet vám umožní vytvoriť takmer úplnú tmu. Rolety vyrobené na mieru do všetkých okien vozidla.

8f72107a36.webp

SLEEP PACK

Sleep pack radu príslušenstva Dacia InNature. Obsahuje camping box a matrac. Za necelé dve minúty je možné box s matracom rozložiť na dvojlôžko. Rozmery rozloženého rámu postele s posuvnými pojazdmi cez operadlá zadnej lavice 2. radu sedadiel: šírka 130 cm pri zadných dverách a 100 cm v batožinovom priestore, dĺžka 190 cm.

Pozrite video

712422a21a.webp

STAN

Ideálny spoločník pre všetky vaše dobrodružstvá s rodinou alebo priateľmi. Rýchlo postaviteľný a ľahko prenosný stan DACIA je ideálnou voľbou pre kempovanie. Je ho možné pripevniť na zadné výklopné dvere a pridať tak veľký obývací priestor na zadnú časť vášho vozidla: pojme dve až tri osoby v oblasti spacej plochy a je tu priestor pre inštaláciu kempingového stolu a stoličiek na terasu a pod vetrotesnú markýzu.

225e09f783.webp

Využite našu zvýhodnenú ponuku originálneho príslušenstva pre vaše vozidlo Dacia.
Pri nákupe príslušenstva pre vaše vozidlo v hodnote:

nad 400 € získate zľavu 80 €,

nad 600 € získate zľavu 120 €,

nad 800 € získate zľavu 160 €.

Ponuka zľavy na príslušenstvo sa vzťahuje na ceny príslušenstva bez montáže. Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH. Pre viac informácií kontaktujte vášho predajcu Dacia.

*Sada príslušenstva InNature je kompatibilná iba s modelom Dacia Jogger.

Predáváme vozidlá značiek